položek
0,00  s DPH
  • Zobrazit

Autopotahy Volkswagen Passat B7, SEDAN, od r. 2011, AUTHENTIC DOBLO, Matrix černý

AM-81559Kód:
do 3 týdnůDostupnost:
3 214,90  / sadaCena bez DPH:
3 890,03  / sadaCena s DPH:
Množství:
sada
Autopotahy Volkswagen Passat B7, SEDAN, od r. 2011, AUTHENTIC DOBLO, Matrix černý

typ-standart.jpg
typ-hiline.jpg
typ-comfortline.jpg
R70-LO-PODB-5OP.jpg
A-MATRIX-CERNY.jpg

Popis: Autopotahy Volkswagen Passat B7, SEDAN, od r. 2011, AUTHENTIC DOBLO, Matrix černý

Autopotahy Volkswagen Passat B7, SEDAN, od r. 2011. AUTHENTIC DOBLO. Dělené zadní opěradlo, zadní sedadlo nedělené, se zadní loketní opěrkou. Autopotahy na míru Volkswagen Passat B7, SEDAN, od r. 2011. Důležité!!! Prosím sdělte nám, model výbavy Vašeho auta (COMFORT LINE, TREND LINE HILINE...) Různé typy sedaček jsou zobrazené na fotografiich. Autopotahy Volkswagen Passat B7, SEDAN, od r. 2011. Přední opěradla s airbagy. Opěradlo řidiče s kolečkem pro bederní opěrku, nebo bez kolečka - v elektrice. Opěradlo spolujezdce s kolečkem pro bederní opěrku, nebo bez.
Kapsy, 2 přední opěrky hlavy, přední loketní opěrka.
Zadní opěradlo dělené za řidičem s otevírací loketní opěrkou, zadní lavice nedělená..
2x zadní kryty podběhů, 3x zadní opěrky hlavy- prostřední menší.
Otvory pro 3 bodové pásy 1x v opěradle, 2x v sedadle, otvory pro sklápění zadních opěradel.
Zadní opěradla jsou potažená také v zavazadlovém prostoru - žádné gumičky a háčky, ale kompletní potah. Přídavné zipy pro usnadnění montáže - nic nenatahujeme " násilím". Automobilová čalounická látka + molitan + ochranná mřížka. Špičková originální čalounická látka používaná v automobilovém průmyslu u prestižních výrobců.
Ozdobné prošití středové látky je svislé, nebo příčné v závislosti na tvaru sedadel. Vysoce profesionální zpracování přesně na míru automobilovým čalouníkem. Dokonalý vzhled luxusního interiéru. Autopotahy Volkswagen PASSAT jsou vhodné pro velmi zatížené služební vozy, ale i pro reprezentativní auta a taxi služby. Vhodné pro auta s bočními airbagy, ale lze použít i pro auto, které boční airbag nemá (speciální šev).
Zboží je atestováno - ATEST 8SD. Dodání do 14 dnů. Zakázková výroba.
Na ilustrační fotografii je vyfocena sedačka z auta Škoda Octavia II. Vzhledem k tomu, že auta mají různá sedadla a autopotahy jsou šité přesně dle tvaru sedaček v konkrétním autě, potahy pro Váš vůz se můžou od ilustrační fotky tvarově lišit. Při výrobě a zpracování střihů pro konkrétní auto je vždy přihlíženo k původním švům a tvarům sedadel, a k tomu, aby výsledný efekt byl co nejlepší z estetického a funkčního hlediska.
Fotografie autopotahů a ikonky jsou výhradním majetkem f. Automega a jejich použití je možné pouze s písemným souhlasem.

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Copyright ® 2008-2016  KUBI, spol. s r.o.  Všechna práva vyhrazena.

JavaScript musí být povolen