položek
0,00  s DPH
  • Zobrazit

Autopotahy FORD CUSTOM, 9 míst, od r. 2012, AUTHENTIC PREMIUM žakar červený

AM-81231Kód:
do 3 týdnůDostupnost:
7 289,30  / sadaCena bez DPH:
8 820,05  / sadaCena s DPH:
Množství:
sada
Autopotahy FORD CUSTOM, 9 míst, od r. 2012, AUTHENTIC PREMIUM žakar červený

CUSTOM-9-MIST.jpg
A-CERVENY.jpg

Popis: Autopotahy FORD CUSTOM, 9 míst, od r. 2012, AUTHENTIC PREMIUM žakar červený

Autopotahy FORD CUSTOM, 9 míst, od r. 2012, AUTHENTIC PREMIUM. Autopotahy šité na míru FORD CUSTOM, 9 míst, od r. 2012. Opěradlo a sedadlo řidiče s loketní opěrkou + dvojopěradlo a sedadlo spolujezdců se stolkem a otvorem na pásy v opěradle, 3 opěrky hlavy. V druhé řadě samostatné opěradlo a sedadlo s loketní opěrkou + dvojopěradlo a sedadlo 2 spolujezdců s otvorem na pásy v opěradle, 3 opěrky hlavy. Ve třetí řadě samostatné opěradlo a sedadlo bez loketní opěrky + dvojopěradlo a sedadlo 2 spolujezdců s otvorem na pásy v opěradle, 3 opěrky hlavy . Automobilová čalounická látka + molitan + ochranná mřížka. Špičková originální čalounická látka používaná v automobilovém průmyslu u prestižních výrobců.

Mezí středovým pruhem a boční látkou je všitá lemovka, která barevně ladí s autopotahem a hlavně má zesilující účinek na šev - prodlužuje životnost autopotahů.
Vysoce profesionální zpracování přesně na míru automobilovým čalouníkem. Dokonalý vzhled luxusního interiéru. Autopotahy Ford CUSTOM jsou velmi vhodné pro velmi zatížené služební vozy, ale i pro reprezentativní auta a taxi služby. Vhodné pro auta s bočními airbagy, ale lze použít i pro auto, které boční airbag nemá (speciální šev).
Zboží je atestováno - ATEST 8SD. Dodání do 14 dnů. Zakázková výroba.
Na ilustrační fotografii je vyfocena sedačka z auta Škoda Octavia II. Vzhledem k tomu, že auta mají různá sedadla a autopotahy jsou šité přesně dle tvaru sedaček v konkrétním autě, potahy pro Váš vůz můžou se od ilustrační fotky tvarově lišit. Při výrobě a zpracování střihů pro konkrétní auto je vždy přihlíženo k původním švům a tvarům sedadel, a k tomu, aby výsledný efekt byl co nejlepší z estetického a funkčního hlediska.
Fotografie autopotahů a ikonky jsou výhradním majetkem f. Automega a jejích použití je možné pouze s písemným souhlasem.

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Copyright ® 2008-2016  KUBI, spol. s r.o.  Všechna práva vyhrazena.

JavaScript musí být povolen